Härra lõvi, personaliseeritud katsikukingitus

Härra lõvi, personaliseeritud katsikukingitus

30.00 40.00 

Tuttavatele ja lähedastele põnevate ja originaalsete kingitustega rõõmu kinkimine on uskumatult lihtne ja selles aitavad teid Jolly Toys´i käsitööna valminud mänguasjad!

Jolly Toys´i heegeldatud mänguasjadega saab teha ka muud kui mängida. Neid kingitakse meenetena ja nendega kaunistatakse kodust interjööri. Ja mis kõige tähtsam – need on alati «elusad» ja kordumatud, sest on sündinud käsitööna oma tööd armastavate meistrite käte all.

Teie ees on võluv plüüsist lõvike! Lõvi on kollast värvi, lakk on pruun. Heegeldatud lastele sobivast hüpoallergilisest lõngast, pikkus umbes 35-40cm. Silmad ja nina on ohutult kinnitatud. Pruugib teil vaid toodet puudutada ja te ei taha seda enam käest panna. See on tükike rõõmu, mida tahaksite kogu aeg kaisus hoida. Käsitööna valminud mänguasjad – need on  hingega mänguasjad, mis kannavad endas soojust ja headust.

Meie Facebooki eestikeelne leht: https://www.facebook.com/pehmikud/

Puhasta
Tootekood: L-1002-21-1 Kategooriad: , , , ,

Soovi korral tikkime mänguasjale ka nime, nime ja kuupäeva või Sinu enda poolt valitud teksti. Selleks vali rippmenüüst “personaliseering” ja lisa soovitud tekst kasti “personaliseeringu kirjeldus“.