ERITELLIMUS! Heegeldatud nimeline lõvi, katsikukingitus

Allahindlus!

ERITELLIMUS! Heegeldatud nimeline lõvi, katsikukingitus

55.00 

Tuttavatele ja lähedastele põnevate ja originaalsete kingitustega rõõmu kinkimine on uskumatult lihtne ja selles aitavad teid Jolly Toys´i käsitööna valminud mänguasjad!

Jolly Toys´i heegeldatud mänguasjadega saab teha ka muud kui mängida. Neid kingitakse meenetena ja nendega kaunistatakse kodust interjööri. Ja mis kõige tähtsam – need on alati «elusad» ja kordumatud, sest on sündinud käsitööna oma tööd armastavate meistrite käte all.

Teie ees on võluv plüüsist lõvike! Heegeldatud lastele sobivast hüpoallergilisest plüüslõngast (šenill), pikkus umbes 30-35 cm. Pruugib teil vaid toodet puudutada ja te ei taha seda enam käest panna. See on tükike rõõmu, mida tahaksite kogu aeg kaisus hoida. Käsitööna valminud mänguasjad – need on  hingega mänguasjad, mis kannavad endas soojust ja headust.

NB! Mänguasi valmistatakse eritellimusel, see tähendab seda, et pehmikuid ei ole kohe olemas. Tellimustöö võtab umbes 10 tööpäeva. Kui soovite varem kätte saada, siis on võimalik lisatasu eest teha ka kiirtööd. 

Küsimuste korral julgelt kirjutage info@jollytoys.ee

Puhasta
Toote kogusumma
Valikute kogusumma
Kõik kokku

Soovi korral tikkime mänguasjale ka nime, nime ja kuupäeva või Sinu enda poolt valitud teksti. Selleks vali rippmenüüst “personaliseering” ja lisa soovitud tekst kasti “personaliseeringu kirjeldus“. Nimi tikitakse kõhu peale ja sünniandmed käppadele. Palun andke teada kui soovite teistmoodi.