Heegeldatud pikkade kõrvadega tume jänku, katsikukingitus, nimeline kingitus

Heegeldatud pikkade kõrvadega tume jänku, katsikukingitus, nimeline kingitus

45.00 55.00 

Armas pikkade kõrvadega jänku. Lõheroosa värvi kleit on kinni heegeldatud. Jänku kõrvad on sametpehmed. Silmad on ohutult kinnitatud, ripsmed ja nina külge liimitud. Jänku saab toe najal seista ja istuda. Kõhule saab nime tikkida ja kõrvadele teksti (näiteks nimi koos sünniandmetega).

Pikkus ilma kõrvadeta on umbes 30cm, kõrvad on 30 cm.

Tuttavatele ja lähedastele põnevate ja originaalsete kingitustega rõõmu kinkimine on uskumatult lihtne ja selles aitavad teid Jolly Toys´i käsitööna valminud mänguasjad!

Pruugib teil vaid toodet puudutada ja te ei taha seda enam käest panna. See on tükike rõõmu, mida tahaksite kogu aeg kaisus hoida.

Meie Facebook-i eesikeelne leht:  https://www.facebook.com/pehmikud

Puhasta
Tootekood: L-1001-83 Kategooriad: , ,

Jolly Toys´i heegeldatud mänguasjadega saab teha ka muud kui mängida. Neid kingitakse meenetena ja nendega kaunistatakse kodust interjööri. Ja mis kõige tähtsam – need on alati «elusad» ja kordumatud, sest on sündinud käsitööna oma tööd armastavate meistrite käte all.

Soovi korral tikkime mänguasjale ka nime, nime ja kuupäeva või Sinu enda poolt valitud teksti. Selleks vali rippmenüüst “personaliseering” ja lisa soovitud tekst kasti “personaliseeringu kirjeldus“.