Maagiline ükssarvik, heegeldatud nimeline mänguasi, unicorn. Armas pehme ükssarviku mänguasi

Maagiline ükssarvik, heegeldatud nimeline mänguasi, unicorn. Armas pehme ükssarviku mänguasi

45.00 55.00 

Tuttavatele ja lähedastele põnevate ja originaalsete kingitustega rõõmu kinkimine on uskumatult lihtne ja selles aitavad teid Jolly Toys´i käsitööna valminud mänguasjad!

Teie ees on iga väikese tüdruku unistus – särasilmne ükssarvik. Ükssarvik on pehme ja armas. Pehmik on heegeldatud kvaliteetsest hüpoallergeenilisest lõngast, mis on väga pehme. Suured säravad silmad on täiesti ohutud, nii et ärge muretsege, et laps hammustub või tirib neid välja. Need säravad silmad ei jäta kedagi ükskõikseks!

Pruugib teil vaid toodet puudutada ja te ei taha seda enam käest panna. See on tükike rõõmu, mida tahaksite kogu aeg kaisus hoida.

Teie tükike õnne juba ootab teid. Jääb vaid klõpsata nupul ja vormistada tellimus.

Meie Facebooki eestikeelne leht: https://www.facebook.com/pehmikud/

Puhasta
Tootekood: L-1001-97-1 Kategooriad: , , ,

Jolly Toys´i heegeldatud mänguasjadega saab teha ka muud kui mängida. Neid kingitakse meenetena ja nendega kaunistatakse kodust interjööri. Ja mis kõige tähtsam – need on alati «elusad» ja kordumatud, sest on sündinud käsitööna oma tööd armastavate meistrite käte all.

Soovi korral tikkime mänguasjale ka nime, nime ja kuupäeva või Sinu enda poolt valitud teksti (näiteks kõik sünniandmed: kuupäev, kellaaeg, kaal ja pikkus). Selleks vali rippmenüüst “personaliseering” ja lisa soovitud tekst kasti “personaliseeringu kirjeldus“.