Pruun/roosa erikõrv, nimeline katsikukingitus. Nime ja sünniandmetega mänguasi

Pruun/roosa erikõrv, nimeline katsikukingitus. Nime ja sünniandmetega mänguasi

46.00 56.00 

Väärikas ja meeldejääv nimeline katsikukingitus 🙂 Jänku on heegeldatud lastele sobivast hüpoallergilisest plüüslõngast, mis on mõnusalt pehme. Pikkus koos kõrvadega 40cm.  Säravad silmad ja nina on täiesti ohutud, nii et ärge muretsege, et laps hammustub või tirib neid välja. Need säravad silmad ei jäta kedagi ükskõikseks! Pruugib teil vaid toodet puudutada ja te ei taha seda enam käest panna. Värvid: pruun ja roosa.

Kuna tegemist on käsitööga, on iga toode unikaalne ja mõõdud võivad veidi varieeruda.

Tuttavatele ja lähedastele põnevate ja originaalsete kingitustega rõõmu kinkimine on uskumatult lihtne ja selles aitavad teid Jolly Toys´i käsitööna valminud mänguasjad! Meie Facebooki eestikeelne leht: https://www.facebook.com/pehmikud/

Puhasta
Toote kogusumma
Valikute kogusumma
Kõik kokku
Tootekood: L-1002-52-1 Kategooriad: , , ,

Jolly Toys´i heegeldatud mänguasjadega saab teha ka muud kui mängida. Neid kingitakse meenetena ja nendega kaunistatakse kodust interjööri. Ja mis kõige tähtsam – need on alati «elusad» ja kordumatud, sest on sündinud käsitööna oma tööd armastavate meistrite käte all.

Soovi korral tikkime mänguasjale ka nime, nime ja kuupäeva või Sinu enda poolt valitud teksti.  Nimi võib panna kõhu peale,  sünniandmed käppadele.
Selleks vali rippmenüüst “personaliseering” ja lisa soovitud tekst kasti “personaliseeringu kirjeldus”.