Särasilmne tiigrike 2022 aasta sümbol, nime ja sünniandmetega katsikukingitus

Särasilmne tiigrike 2022 aasta sümbol, nime ja sünniandmetega katsikukingitus

37.00 47.00 

Teie ees on Jolly Toys tiigrike – valvas loom, kes valvab oma peremehe und. “Võtke mind lihtsalt kaissu ja jääge rahulikult magama” ütleb tiigrike 🙂

Armas tiigrikutsu, millele saab nime ja sünniandmed lisada (kõhu peale). Heegeldatud lastele sobivast hüpoallergilisest plüüslõngast. Säravad silmad ja nina on täiesti ohutud, nii et ärge muretsege, et laps hammustub või tirib neid välja. Pruugib teil vaid toodet puudutada ja te ei taha seda enam käest panna.

Kuna tegemist on käsitööga, on iga toode unikaalne ja mõõdud võivad veidi varieeruda.

Tuttavatele ja lähedastele põnevate ja originaalsete kingitustega rõõmu kinkimine on uskumatult lihtne ja selles aitavad teid Jolly Toys´i käsitööna valminud mänguasjad!

Meie Facebooki eestikeelne leht: https://www.facebook.com/pehmikud/

Puhasta
Toote kogusumma
Valikute kogusumma
Kõik kokku
Tootekood: L-1002-50-1 Kategooriad: , , ,

Jolly Toys´i heegeldatud mänguasjadega saab teha ka muud kui mängida. Neid kingitakse meenetena ja nendega kaunistatakse kodust interjööri. Ja mis kõige tähtsam – need on alati «elusad» ja kordumatud, sest on sündinud käsitööna oma tööd armastavate meistrite käte all.

Soovi korral tikkime mänguasjale ka nime, nime ja kuupäeva või Sinu enda poolt valitud teksti. Selleks vali rippmenüüst “personaliseering” ja lisa soovitud tekst kasti “personaliseeringu kirjeldus“.