Unevalvaja. Tiiger. Särasilmne pehmik tiigrike. Nimeline katsikukingitus

Unevalvaja. Tiiger. Särasilmne pehmik tiigrike. Nimeline katsikukingitus

35.00 45.00 

Kas te teate, et öösiti on tiigrid väga hõivatud: nad peavad vahetpidamata kontrollima oma valduse piire. Jahti peab ta samuti öösel.

Teie ees on Jolly Toys tiigrike – valvas loom, kes valvab oma peremehe und. “Võtke mind lihtsalt kaissu ja jääge rahulikult magama” ütleb tiigrike 🙂

Armas tiigrikutsu, millele saab nime ja sünniandmed lisada. Heegeldatud lastele sobivast hüpoallergilisest plüüslõngast.  Silmad ja nina on korralikult kinnitatud. Rohelised säravad silmad ja nina on täiesti ohutud, nii et ärge muretsege, et laps hammustub või tirib neid välja. Ripsmed on liimitud. Need säravad silmad ei jäta kedagi ükskõikseks! Pruugib teil vaid toodet puudutada ja te ei taha seda enam käest panna.

Kuna tegemist on käsitööga, on iga toode unikaalne ja mõõdud võivad veidi varieeruda.

Tuttavatele ja lähedastele põnevate ja originaalsete kingitustega rõõmu kinkimine on uskumatult lihtne ja selles aitavad teid Jolly Toys´i käsitööna valminud mänguasjad!

Meie Facebooki eestikeelne leht: https://www.facebook.com/pehmikud/

Puhasta
Tootekood: L-1002-42 Kategooriad: , , ,

Soovi korral tikkime mänguasjale ka nime, nime ja kuupäeva või Sinu enda poolt valitud teksti.  Nimi võib panna kõhu peale,  sünniandmed käppadele.

Selleks vali rippmenüüst “personaliseering” ja lisa soovitud tekst kasti “personaliseeringu kirjeldus”.