1. Ostutingimuste ulatus ja kehtivus

1.1 Ostutingimused kehtivad müüja, Jolly Toys OÜ (registrikood 14604339, aadress Paenurme tee 30, Viimsi 74010, Eesti, e-post: info@jollytoys.ee, edaspidi Müüja), ja Tellija (edaspidi Tellija) vahel veebipoe aadressiga www.jollytoys.ee (edaspidi E-pood) vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Lisaks Ostutingimustele reguleerivad E-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 Müüja on õigustatud E-poe arengust tulenevalt ning E-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides Ostutingimusi ja hinnakirja muutma. Ostutingimuste ja hinnakirja muudatused jõustuvad vastava muudatuse avaldamisest interneti leheküljel www.jollytoys.ee. Kui Tellija edastas oma tellimuse enne Ostutingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse tellimuse edastamise ajal kehtinud Ostutingimusi, v.a kui seaduses või Ostutingimustes on ette nähtud teisiti.

 1. Hind

2.1. E-poes müüdavate toodete hinnad on eurodes.

2.2. Ostetud toodetele lisandub transpordihind, mis arvutatakse Tellija ostukorvis pärast kohaletoimetamisviisi valikut.

2.3. Müüja jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Tellija edastas oma tellimuse enne hinna muutmist, siis kehtib Tellijale hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

 1. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Tellija ostukorv luuakse hetkel, kui Tellija klikib lingile „Lisa ostukorvi“.

3.2. Ostukorvis olevate toodete arvu saab muuta lahtris „kogus“. Tellimuse vormistamiseks tuleb klikkida lingile „Mine maksma”. Tellija suunatakse tellimuse vormistamise leheküljele.

3.3. Tellimust saab vormistada nii registreerimata külalisena kui ka registreerides endale konto. Tellimuse vormistamise lehel tuleb sisestada nõutavad andmed ning klikkida nupule „Esita tellimus”.

3.4. Tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Tellija poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Müüja ei vastuta täitmisel Tellija poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või muude sellest tulenevate tagajärgede eest.

3.5. Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse, kui tellimus on esitatud ja arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud Müüja arvelduskontole.

3.6. E-poes on kirjeldatud tooted osaliselt.

3.7. Klienditugi töötab tööpäeviti kell 10-13. Klienditoe telefon on +372 57862578 .

3.8. Klienditugi töötab eesti, vene ja inglise keeles.

 1. Toodete eest tasumine

4.1. Makse sooritamiseks tuleb valida tellimuse vormistamise leheküljel sobiv makseviis (kas pangalink või krediitkaart). Pärast tellimuse esitamist saadetakse makse aluseks olev arve Tellijale tellimuse kinnitusena ka elektronpostiga. Tellijal on soovitav enne arve tasumist kontrollida, et arves sisalduvad andmed vastavad Tellija tellimuses sisalduvale soovile. Kui Tellija valis makseviisiks pangalingiga tasumise, siis suunatakse ta pangalingi lehele pärast tellimuse esitamist.

4.2. Makseviisid:

4.2.0. Jolly Toys OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Jolly Toys edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

4.2.1. Tasun pangalingiga: Swedbank, SEB, LHV, Nordea, Danske bank, Krediidipank, Poco Pay, Liisi Id.

4.2.2. Tasun krediitkaardiga: Visa, Mastercard

4.2.3. Kõik maksed toimuvad eurodes.

4.3. Maksetingimused:

4.3.1. maksetingimus ettemaks – 100% arve järgi tasumisele kuuluvast summast tasutakse tellimuse vormistamisel.

 1. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.0. Toodete maksimaalne tarneaeg on Eesti siseselt kuni 3.tööpäeva ja väljaspool Eesti vabariiki kuni 14.tööpäeva jooksul.

5.1. Tellimuse vormistamisel saab valida sobiva kohaletoimetamisviisi:

5.1.1. Eesti

5.1.1.1. Itella SmartPost – tellimused toimetatakse Tellija poolt tellimuse vormistamisel valitud pakiautomaadi asukohta. Kauba maksumusele lisandub transporditasu 3,50 eurot ühe ostu kohta. Kauba lähetuse kohta saab Tellija teate oma elektronposti aadressile. Kaupade kohaletoimetamine pakiautomaati toimub 3 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest Müüja pangakontole. Kauba saabudes saadetakse Tellijale elektroonilise teavitus (SMSi ja/või e-posti teel) uksekoodiga, mille alusel ta paki pakiautomaadist kätte saab.

5.1.1.2. Omniva pakiautomaat– tellimused toimetatakse Tellija poolt tellimuse vormistamisel valitud pakiautomaadi asukohta. Kauba maksumusele lisandub transporditasu 3,90 eurot ühe ostu kohta. Kauba lähetuse kohta saab Tellija teate oma elektronposti aadressile. Kaupade kohaletoimetamine pakiautomaati toimub 3 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest Müüja pangakontole. Kauba saabudes saadetakse Tellijale elektroonilise teavitus (SMSi ja/või e-posti teel) uksekoodiga, mille alusel ta paki pakiautomaadist kätte saab.

5.1.2. Läti

5.1.2.1. Omniva pakiautomaat– tellimused toimetatakse Tellija poolt tellimuse vormistamisel valitud pakiautomaadi asukohta. Kauba maksumusele lisandub transporditasu 9,00 eurot ühe ostu kohta. Kauba lähetuse kohta saab Tellija teate oma elektronposti aadressile. Kaupade kohaletoimetamine pakiautomaati toimub 12 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest Müüja pangakontole. Kauba saabudes saadetakse Tellijale elektroonilise teavitus (SMSi ja/või e-posti teel) uksekoodiga, mille alusel ta paki pakiautomaadist kätte saab.

Kõik saadetised on kindlustatud Tellijale üleandmise hetkeni. Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud isikule isikut tõendava dokumendi esitamisel. Tooted antakse kulleri poolt Tellijale üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist on soovitav Tellijal toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Kui Tellija soovib asendada kullerfirma poolt vigastatud pakendiga toote, siis teatab Tellija sellest elektronposti aadressil info@jollytoys.ee või Müüja kontakttelefonil +372 57862578.

5.1.3. Leedu

5.1.3.1. Omniva pakiautomaat– tellimused toimetatakse Tellija poolt tellimuse vormistamisel valitud pakiautomaadi asukohta. Kauba maksumusele lisandub transporditasu 10,00 eurot ühe ostu kohta. Kauba lähetuse kohta saab Tellija teate oma elektronposti aadressile. Kaupade kohaletoimetamine pakiautomaati toimub 12 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest Müüja pangakontole. Kauba saabudes saadetakse Tellijale elektroonilise teavitus (SMSi ja/või e-posti teel) uksekoodiga, mille alusel ta paki pakiautomaadist kätte saab.

5.1.4. Soome

5.1.4.1. Itella SmartPost – tellimused toimetatakse Tellija poolt tellimuse vormistamisel valitud pakiautomaadi asukohta. Kauba maksumusele lisandub transporditasu 14,00 eurot ühe ostu kohta. Kauba lähetuse kohta saab Tellija teate oma elektronposti aadressile. Kaupade kohaletoimetamine pakiautomaati toimub 14 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest Müüja pangakontole. Kauba saabudes saadetakse Tellijale elektroonilise teavitus (SMSi ja/või e-posti teel) uksekoodiga, mille alusel ta paki pakiautomaadist kätte saab.

5.1.5. Teised riigid

5.1.5.1. Omniva postipakk

Tellimused toimetatakse tellimuses märgitud aadressile vastavasse asukohajärgsesse postkontorisse.

Kaupade kohaletoimetamine toimub 14 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest müüja pangakontole. Paki saabumise kohta saadetakse Teile postkontorist teade.

16.99 € – Austria, Belgia, Holland, Luksemburg, Poola, Rootsi, Saksamaa, Sloveenia, Taani, Tšehhi, Ungari

23.99 € – Albaania, Alžeeria, Ameerika Ühendriigid, Armeenia, Aserbaidžaani, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Gibraltar, Hispaania, Horvaatia, Iirimaa, Iisrael, Itaalia, Jaapan, Kanada, Kasahstan, Kreeka, Küpros, Makedoonia, Malta, Moldova, Montenegro, Panama, Portugali, Prantsusmaa, Rumeenia, Soome, Slovaki Vabariik, Suurbritannia, Põhja-Iirimaa, Türgi, Ukraina, Valgevene, Vatikan

31.99 € – Island, Liechtenstein, Norra, Šveits

36.99 € – Austraalia, Brasiilia, Gruusia, Hiina, Hong Kong (Hiina), India, Korea, Lõuna-Aafrika Vabariik, Serbia, Taiwan, Uus-Meremaa, Venemaa

5.2. Tellimuse vormistamisel on soovitav kontrollida esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Müüja ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

5.3. E-poes kuvatud tooted on tavaliselt laos olemas. Kui toode puudub laost ja tellimust ei ole võimalik täita, siis teatab Müüja sellest Tellijale kontakttelefoni või elektronposti teel 2 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga. Kui Tellija ei soovi uut või asendustoodet, siis tagastatakse Tellija poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) hiljemalt 14 päeva jooksul.

5.4. Tolli- ja impordimaksud

Kauba saatmisel võivad lisanduda mitmesugused tolli- ja impordimaksud, mis tuleb tasuda paki sihtriiki saabumisel. Need maksud tasub paki kättesaaja. Kuna maksu- ja tollipoliitika võib eri riikides suuresti varieeruda, siis palume teil täiendava informatsiooni saamiseks pöörduda kohaliku tolli- või maksuameti esinduse poole.

 1. Tellimusest taganemine enne tellimuse täitmist

6.1. Kui Tellija soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne tellimuse täitmist tellimusest taganeda, siis teatab Tellija sellest viivitamatult kirjalikult Müüja elektronposti aadressile info@jollytoys.ee. E-kirja tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada oma kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon, pangakonto nr).

6.2 Kui taganemisavaldus jõuab Müüjani peale Müüja poolset tellimuse täitmist, siis toimub tellimusest taganemine vastavalt E-poe Ostutingimuste peatükile „Taganemisõigus”.

6.3 Tellimusest taganemisel tagastatakse Tellijale ostu ees tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Tellija poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul alates tellimusest taganemise teate kätte saamisest.

 1. Taganemisõigus

7.1 E-poes sõlmitud lepingutele kehtib 14 päevane taganemisõigus. 14-päevane tähtaeg algab alates tellimuse pakiautomaati või postkontorisse saabumise teate kättesaamisest Tellija poolt, kulleri puhul alates tellimuse kohalejõudmisest Tellija aadressile.

7.2 Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. Taganemisõiguse kasutamiseks peab Tellija avama tootepakendi ettevaatlikult seda kahjustamata.

7.3 Taganemisõiguse kasutamiseks tuleb Tellijal 14 päeva jooksul alates toote üleandmisest täita tagastusvorm ja tagastada toode Müüjale vähemalt 14 päeva jooksul alates taganemisteate esitamisest.

7.4 Taganemisel kannab Müüja Tellijale ostu ees tasutud summa (koos transpordimaksumusega) tellimuse eest tasumiseks kasutatud maksekontole hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate saamisest, kuid mitte varem kui Müüja on tagastatud toote kätte saanud.

7.5 Tagastamisega seonduvad kulud tasub Tellija.

7.6 Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Ostutingimuste punktis 7.2 toodud tingimustele, siis raha ei tagastata ning tagastatud toode jääb Müüja juurde hoiule. Hoiustamise või Tellijale toote tagastamisega seotud kulud katab Tellija.

 1. Lepingutingimustele mittevastavate toodete tagastamine

8.1. Müüja vastutab toodete lepingutingimustele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete üleandmisest Tellijale.

8.2. Kui kauba või teenuse ostmisest, mille kohta Tellija on esitanud lepingutingimustele mittevastavusest pretensiooni, on möödunud kuni kuus (6) kuud, kohustub Müüja tõestama lepingutingimustele mittevastavuse olemasolu. Pärast 6 kuu möödumist on aga Tellija kohustatud tõendama, et varjatud puudus või muu lepingutingimustele mittevastavus oli olemas juba kauba või teenuse ostmisel.

8.3. Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel täidab Tellija tagastusvormi hiljemalt 14.päeva jooksul arvates toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduse avastamisest või helistab Müüja kontakttelefonil +372 57862578 .

8.4. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Tellijal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Müüja kulul.

8.5. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) tellimuse eest tasumiseks kasutatud maksekontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest, kuid mitte varem kui Müüja on tagastatud toote kätte saanud. Müüja võib loobuda toote tagastamise nõudest.

8.6. Kui Tellijal on E-poest ostetud kauba osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@jollytoys.ee . Kui Tellija ja E-pood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Tellijal võimalik pöörduda vaidluste lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusesse, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev Tarbijavaidluste komisjon (www.komisjon.ee) ning üleeuroopaliselt Euroopa Liidu veebipõhisevaidluste lahendamise Online Dispute Resolution keskonda aadressil http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Tellija ja E-poe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Tellija kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Tarbijakaitseamet asub Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon 6201707, info@tarbijakaitseamet.ee. Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee.

 1. Müüja õigused tellimustest taganemisel

9.1. Müüjal on õigus tellimusest taganeda kui:

9.1.1. Tellija ei tasu arvet tähtaegselt;

9.1.2. Tellija ei tule toodetele tähtaegselt järele;

9.1.3. Tellitud tooted on laost otsas.

 1. Isikuandmed ja nende kasutamine

10.1. Kõiki E-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud Tellija isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel. Soovi korral on Tellijal õigus nõuda oma andmete kustutamist E-poe andmebaasist. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab Tellija isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Müüjal puudub neile juurdepääs.

10.2. Tellija annab nõusoleku saata müügipakkumisi ja uudiskirju tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil juhul, kui Tellija on märkinud ära vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel linnukesega vastavas aknas.

 1. Vastutus ja vääramatu jõud

11.1. Müüja vastutab Tellija ees ja Tellija vastutab Müüja ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

11.2. Müüja ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Müüja ei saanud mõjutada ning mille saabumist Müüja ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

11.3. Müüja ei vastuta Tellija e-poe teenuste kasutamist eeldavate seadmete tarkvara andmesidesüsteemide muretsemise ja korrashoidmisega seotud ning samuti muude E-poe teenuse kasutamisest põhjustatud kulutuste eest.

 1. Muud tingimused

12.1. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

12.2. Ostutingimustega tutvumine on Tellijale kohustuslik.

12.3. Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „ E-poe ostutingimused – olen läbi lugenud ja nõustun nendega”, kinnitab Tellija, et on tutvunud Ostutingimustega, neist aru saanud ja nõustunud.