JollyToys

Ettevõte Jolly Toys asutati 2018. aastal Eestis ja see on spetsialiseerunud omaenda kaubamärgi pehmete mänguasjade tootmisele. Jolly Toysi mänguasjad toovad rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Ainulaadse disainiga mänguasjad

Me mõtleme välja mänguasja idee ning loome selle disaini ja tehnilised detailid, kuid teeme hea meelega ka eritellimustöid. Saame luua teie jaoks kontseptsiooni, töötada välja kõikidele tehnilistele nõuetele vastava disaini ja valmistada ette materjali tootmise jaoks.

Arendavad mänguasjad

Jolly Toysi mänguasja igal detailil on tähendus. Seepärast kontrollime koos lastepsühholoogide ja pedagoogidega oma mänguasjade kasulikkust.

Me valmistame mänguasju armastusega kõikidele lastele nagu omaenda lastele!

Eritellimus

Jolly Toys on juba pikemat aega eritellimustööna teinud originaalseid pehmeid mänguasju. Kõik tooted valmivad armastusega meie meistrite käsitööna ja iga pehme mänguasi on omamoodi ainulaadne.

Valmistame oma tooteid materjalidest, mis ei tekita allergiat. Seepärast on need täiesti ohutud nii põnnidele kui ka täiskasvanutele. Kõikide mänguasjade peale võib lisada tikandi: nime, mõõdud, sünniandmed (nimi, sünnikuupäev, kellaaeg, pikkus ja kaal).

Oleme uutele tellimustele avatud ja loome hea meelega personaalsed tooted just teile või teie ettevõttele. Sellise tellimuse vormistamiseks võtke palun meiega ühendust.

Kohaletoimetamine

Pakume mitmeid erinevaid transpordivõimalusi.

Klienditugi

Meie sõbralik klienditugi aitab alati hea meelega!

Turvaline ostukoht

Turvalisuse tagab turvalise andmekanali (SSL) kasutamine.