Karu-unimüts, piparmünt pidzaama, nimeline kingitus, sünniandmetega kingitus beebile

Karu-unimüts, piparmünt pidzaama, nimeline kingitus, sünniandmetega kingitus beebile

45.00 55.00 

Tuttavatele ja lähedastele põnevate ja originaalsete kingitustega rõõmu kinkimine on uskumatult lihtne ja selles aitavad teid Jolly Toys´i käsitööna valminud mänguasjad!

Teie ees on pehme ja armas särasilmne karu-unimüts. Pehmik on heegeldatud kvaliteetsest hüpoallergeenilisest lõngast, mis on väga pehme. Säravad silmad ja nina on täiesti ohutud, nii et ärge muretsege, et laps hammustub või tirib neid välja. Värv: pruun ja münt.

Pruugib teil vaid toodet puudutada ja te ei taha seda enam käest panna. See on tükike rõõmu, mida tahaksite kogu aeg kaisus hoida.

Teie tükike õnne juba ootab teid. Jääb vaid klõpsata nupul ja vormistada tellimus.

Meie Facebooki eestikeelne leht: https://www.facebook.com/pehmikud/

Puhasta
Toote kogusumma
Valikute kogusumma
Kõik kokku
Tootekood: L-1002-55 Kategooriad: , , , ,

Jolly Toys´i heegeldatud mänguasjadega saab teha ka muud kui mängida. Neid kingitakse meenetena ja nendega kaunistatakse kodust interjööri. Ja mis kõige tähtsam – need on alati «elusad» ja kordumatud, sest on sündinud käsitööna oma tööd armastavate meistrite käte all.

Soovi korral tikkime mänguasjale ka nime, nime ja kuupäeva või kõik sünniandmed (näiteks kõik sünniandmed: kuupäev, kellaaeg, kaal ja pikkus). Selleks vali rippmenüüst “personaliseering” ja lisa soovitud tekst kasti “personaliseeringu kirjeldus“.

Nimi ja sünniandmed tikitakse kõhu peale.